Cafe, Barlar (0212) 553 53 24
Eski Londra Asfaltı Ömür Durağı Ömür Plaza Avm İncirli - Bakırköy / İstanbul

Ömür Restaurant, arabaya servis yapılan park alanı, bir marka haline gelen ÖMÜR YOĞURDU, harikulade pilavı, sütlü atlıları, piknik paketleri ile İstanbul’ un en meşhur lokantalarından birisi oldu. Ayrıca kendi ürettiği piliçleri, yurt dışından ithal edilen piliç çevirme makinelerinde özel bir sos ile pişirilerek Türk Halkını bu lezzet ile tanıştırdı. Ayrıca belirtmek isteriz ki; Ömür Restaurant 1960 lı yıllarda Türk Sinemasında bir çok fi...devamılme mekan olarak ev sahipliği de yapmıştır.

Ve… Yıl 2011 yeni yatırımcıları Ömür Restaurant’ ı Ömür Plaza AVM’ nin teras katında hizmete açtı. Et, Balık ve Kebaptan oluşan menülerine Ömür’ ün o unutulmayan ve özenle hazırlanan lezzetlerini de eklemeyi unutmadılar.

Güzel bir yemekle birlikte İstanbul’ un kültürel dokusu içinde gezinmek, İstanbul’ un İstanbul olduğu dönemi bugün yaşamak ya da hatırlamak istiyorsanız, 1954 – 2004 yılları arasında hizmet veren Ömür Restaurant, şimdi Ömür Plaza AVM nin teras katında tekrar İstanbul ve Bakırköy’ lülerin eskisi gibi buluşma noktası olmaya aday şık bir mekan.

Yorum Ekle

Bu mekana yorum eklemek ve değerlendirmek için üye olmanız gerekli. Kayıt/Giriş

Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!
1 4186