Pizza (0212) 444 72 27
Dedepaşa Cad. No:2 Via Port AVM Yenişehir - Pendik / İstanbul

Taze İtalyan lezzetlerinin adresi Sbarro®’nun hikayesi, Napoli’den New York’a göçen Carmela ve Gennaro Sbarro kardeşler tarafından 1956 yılında Amerika’da açtıkları “Sbarro Salumeria” adlı ilk restoranla başlamıştır. Brooklyn’de açtıkları bu ilk restoranda taze ürünleri ve lezzetli yemekleri İtalyan esintisi ile birleştirerek müşterinin beğenilerine sunan ve yüksek standartlarda hizmet veren Sbarro kardeşler müşterilerin ilgisini kısa ...devamısürede çekmiştir.

Başarısı ile ün yapan Sbarro Salumeria Restoranı New York genelinde hızla yayılmış, 1967 senesinde alışveriş merkezi içinde açılan ilk Sbarro® Restoranı ile birlikte modern Sbarro® konsepti de doğmuştur. Lezzetli ve taze ürünlerin hızlı ve self servis ile sunulmasından doğan Sbarro konsepti, dünyadaki en büyük İtalyan Restoran zincirlerinden biri olmuştur.

Sbarro® bugün 33 ülkede 1.000’den fazla noktada hizmet vermekte ve dünya çapında kazandığı ödüllerle marka başarısını belgelemektedir. Dünyanın saygıdeğer dergileri arasında yer alan “Entrepreneur” dergisi tarafından 5 yıl üst üste İtalyan Hızlı Servis Restoran Zinciri sınıfında birinci seçilmesi de haklı başarısının bir göstergesidir.

Yorum Ekle

Bu mekana yorum eklemek ve değerlendirmek için üye olmanız gerekli. Kayıt/Giriş

Yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!
1 4961