4.6 / 5 (8 yorum)
Gece Kulüpleri (0212) 261 19 88
Muallim Naci Cad. No: 65 Ortaköy - Beşiktaş / İstanbul

Kurallar, baskılar ve tek düzelikler dışarı, özgürlük içeri! Supperclub, birbirinden ilginç gösterileri, uluslararası mutfaklardan oluşan sürpriz yemekleri ve gerçek "Chill-out" müziği ile sıradışı eğlence arayanlara orjinal bir alternatif sunuyor. Supperclub'ın sadeliği ve çarpıcılığı, dekorasyonunu yapan ünlü mimar Rob Wagemans'ın kafasında yarattığı "tüm hüzünler dışarıda bırakılsın" konsepti sayesinde ön plana çıkıyor. Bir mut...devamıfak özgür yorumlarla hayat bulur!
Kocaman, bembeyaz sedir-yataklarda rahatınıza bakarken, belkide ilk kez deneyeceğiniz uluslararası mutfaklardan farklı lezzetler Supperclub'ın başarılı şefi tarafından hazırlanıyor ve her hafta değişiyor. Yemek 21:00'de başlıyor ve birbirinden çarpıcı sürpriz lezzetler, Supperclub'ın renkli elemanları tarafından tüm konuklara aynı anda servis ediliyor.

Deneyimsel yaratıcılık platformunda tekrar yok!
Nefes kesen özgün gösteriler kimi zaman kışkırtıcıkimi zaman sürpriz dolu... Yurt dışından özel olarak getirtilen sanatçılar sürekli değiştiği için performanslar hep farklı oluyor. Yemeğinizin keyfini çıkarırken, Supperclub ekibinin sunduğu birbirinden ilginç gösteriler mutlaka yaşamanız gereken bir deneyimdir.

Müzik başlıyor, sınırlar kalkıyor!
Adrenalinizin yükselmesiyle ilgili bir sorununuz yoksa doğru adrestesiniz. Türk ve uluslararası DJ'lerden oluşan ekip bazı geceler sahneyi dünyayı turlayan Dj'lere bırakıyor. Yemekte çalınan "Chill-out" müziği ilerleyen saatlerde "Club"a dönüşüyor, adrenalin yükseliyor ve dolu dolu yaşayacağınız bir gece başlıyor...

25 - 50 TL Otopark, Rezervasyon, Alkollü Sigarasız Alan, Sigara İçilebilir Alan, Manzaralı, Kapalı Alan, Şık Akşam Yemeği, Kutlama DJ, Kayıttan Müzik R&B, Elektronik / Chill-out, Dans, Hip-hop, Techno / Underground

Yorum Ekle

Bu mekana yorum eklemek ve değerlendirmek için üye olmanız gerekli. Kayıt/Giriş

Yorumlar (8)

1 22