İstanbul'da Ege Sahilleri: Foça Balık - Ataşehir

İstanbul'da Ege Sahilleri: Foça Balık - Ataşehir

İstanbul’un en nadide semtlerinden Ataşehir’de, şehrin tam ortasında ama şehirden bir o kadar uzakta... Birbirinden leziz deniz ürünlerinin tadını Foça Balık'da çıkarabilirsiniz. Zengin balık çeşitleri, en lezzetli mezeleri, klasiklerinin yanı sıra Girit mutfağının benzersiz tatlarıyla zenginleştirilmiş menüsü ile aileniz ve iş arkadaşlarınızla beraber geçireceğiniz unutulmaz saatler için sizleri Foça Balık Restaurant’da bekliyor.

Dekorasyonunda Ege sahillerinin huzurunu misafirlerine yaşatmaya çalışan Foça Balık Restaurant, tüm müşterileriyle sıcak ilişkiler kurarak misafirperverlik bilinciyle hizmet vermeye odaklanıyor. Müşterilerin her açıdan memnuniyetinin yanında, zengin menü seçenekleri, yaratıcı aşçılar tarafından oluşturulan eşsiz lezzetler, yepyeni tatların masalara sunulması ve sosyal etkinlikler Foça Balık Restaurant’ın en önem verdiği konular arasında.

Foça Balık Restaurant’a adımınızı attığınız andan itibaren unutamayacağınız anlar yaşamaya hazırlıklı olun!

İki bölümden oluşan Foça Balık Restaurant Ataşehir, 210 kişilik bir mekan. Üst katta yer alan salon, ağırlıklı olarak çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Bu bölümde ayrıca bir çocuk odası bulunuyor. Çocuk odasına her yaş grubuna hitap edebilecek oyuncaklar konulmuş.

Playstation’dan langırta, plastik oyuncaklardan boyama kitaplarına kadar çocukları eğlendirecek birçok farklı seçenek mevcut. Eğitmen sayesinde ebeveynler yemeklerini rahat bir şekilde yiyebiliyor.
Mekan bilgileri için tıklayın.

İnceleme & Fotoğraflar: Ramazan Savaş