Taksim'de Rock Star: Hard Rock Cafe

Taksim'de Rock Star: Hard Rock Cafe

Aralık 2013’te açılan Hard Rock Cafe İstanbul, İstanbul’un simgesi haline gelmiş İstiklal Caddesi’ne ve canlı müzik merkezlerine yakın bir konuma sahip. Restoran alanları, üst düzey teknoloji ve tasarımlarıyla oldukça başarılı ve dikkat çekici. Çok katlı olan cafenin büyüklüğü geniş ve ferah oturma alanı, 300’den fazla oturma yeri, bir dizi yemek alanı, canlı müzik için sahnesi, terası, Hard Rock ürünlerinin satın alınabileceği bir Rock Shop’u ve özel toplantı odaları ile birlikte Hard Rock’ın ikonik koleksiyonuna ait rock ‘n’ roll eşyalarının sergilendiği alan ile birlikte 780 metrekareyi aşıyor.

Başlangıçlarıyla iştah açan Hard Rock Cafe, ana yemek ve içecekleriyle de unutulmaz lezzetler ortaya koyarken tatlılarıyla da bu lezzet şölenine noktayı koymakta. Bu lezzetleri estetik sunum şekilleri oldukça iştah açıcı cinsten. İçeceklerden alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri oldukça zengin.

Hard Rock Cafe’nin etkinlik bilgilerine bakacak olursak salı geceleri Karaoke Night, Çarşamba Ladies Night, Perşembe canlı müzik konserleri, cuma-cumaetesi DJ Session, pazartesi ve perşembe ise 16:00- 19:00 arası happy hour.
Mekan bilgileri için tıklayın.

İnceleme & Fotoğraflar: Ramazan Savaş